Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Potrzebujesz wzmacniacza szerokopasmowego? Kliknij tu.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt wykorzystywany przez operatorów TVK. Ich kluczową rolą jest wzmocnienie mocy sygnałów biegnących do konkretnych telewizorów. W którym miejscu znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – przystępna obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe działają z reguły w zakresie 50 Hz – 6 MHz. Doskonale filtrują rozmaite awarie spowodowane najczęściej przez usługi internetowe oraz umożliwiają odbieranie treści multimedialnych. Zazwyczaj usytuowane są w budynkach, gdzie znajdują się ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Urządzenia tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a konfiguracja wzmacniacza prosta. Moduły te cechują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 129dBuV. Właściwości mogą być różne, w zależności od wykorzystywanego sprzętu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Konfiguracja sprzętu wzmacniającego sygnał nie sprawia problemów. Odbywa się to przy pomocy modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Do urządzeń zaimplementowano także wbudowaną ochronę przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne. Zaawansowane technicznie modele mają wbudowany profesjonalny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i dostarczają widzom znakomitą siłę sygnału w domowych telewizorach. Dużą zaletą jest również niski poziom mocy ok. <5,5W.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]