Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Dystrybutor przekładni planetarnych - z kompletną ofertą zapoznasz się tutaj.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, a także silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się wyjątkową solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy systemów służących do automatyzacji intralogistyki, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Bodine Electric Company, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH i Sesame Motor Corp.

Kontakt z nami:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]