Skrzynka teletechniczna – bezpieczna i praktyczna

Kup skrzynkę telekomunikacyjną na telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – określają to odpowiednie ustawy. W sprzedaży dostaniemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana z solidnego surowca i być wyposażona w stosowne otwory, które pełnią rolę wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. U dystrybutorów znajdziemy 2 podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Najczęściej spotykany model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, jak również szkodliwe czynniki atmosferyczne. Kolejna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której znajdują się przewody telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, wejścia optyczne. Komponenty wewnątrz skrzynki możemy zamontować na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zasuwy

Ważnym czynnikiem jest również ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. W tym celu służą specjalne zasuwy. To ważne również w domu, w którym przebywają małe dzieci. Pamiętajmy także o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – do tego celu służą profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że bez problemu dostosujemy je do naszego mieszkania.

Kontakt z nami:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]