Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Kup tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne pełnią bardzo istotną rolę w polskich miastach oraz wewnątrz budynków. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, jednak dzięki nim przestrzeń jest uporządkowana, a budynki są bezpieczniejsze. Sprawdźmy zatem gdzie możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz jakie spełniają role.

Tabliczki informacyjne – zlokalizowane przy drzwiach

Najczęściej występujące tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na nieruchomościach, takich jak bloki, obiekty przeznaczenia publicznego publicznej, urzędy, szpitale. Dzięki nim szybko znajdziemy prawidłowy budynek. Warto jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na murach budynków, bo bardzo często możemy je także zauważyć wewnątrz. To wielki zespół oznaczeń, które zazwyczaj spełniają funkcję ochronną, ale także stricte informacyjną. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie odpowiedniego pokoju lub osoby w wielkich wieżowcach – w budynkach rządowych w przedsionku widnieją tabliczki z nazwami referatów. Szukasz burmistrza czy wydziału komunikacji? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Tak samo ważne są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które umieszczane są przy wejściu do biura. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – pokazują drogi bezpieczeństwa

Pamiętajmy też o aspekcie bezpieczeństwa – tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez odpowiednie ustawy. Informują gdzie są wyjścia awaryjne, wskazują tzw. palarnie, informują o ważnych telefonach alarmowych. Istnieje powszechny obowiązek stosowania tabliczek informacyjnych, są również pracownicy do spraw BHP, którzy są wyznaczeni do ich rozmieszczania. Tabliczki informacyjne produkowane są z solidnych komponentów (takich jak aluminium), często świecą w ciemności, a ich montaż jest bardzo łatwy.

Kontakt z nami:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]