Architekt – Bartłomiej Sitarski

Decyzje podjęte w pierwszej fazie wznoszenia domu decydują o tym, czy spełni nasze oczekiwania. Z tego powodu warto dobrze zastanowić się nad każdym aspektem i, jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, jak rozlokować każdy z pokojów oraz pomoże przystosować dom do naszych potrzeb. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z porad sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze materiały

Potencjalni właściciele własnego lokum mogą mieć problemy z wyborem technologii, w których obiekt zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja okazuje się naprawdę istotna, gdy mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Z tego powodu warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem i zyskać gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem łatwiej wybierzesz projekt

Dom na starą modłę czy też któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Parterowy czy piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu takich problemów doradzi właśnie architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z opracowanych już projektów lub stworzyć go według naszych uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij szczegóły

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy nasze oczekiwania. Powinniśmy również wtedy zdać sobie sprawę z tego, jaki budżet posiadamy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – i skompletować najważniejsze papiery posesji.

Kontakt z nami:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]