Budujesz dom? Rozważ montaż drzwi i okien aluminiowych

Potrzebujesz drzwi aluminiowych z Niepołomic? Skieruj się na ten adres.

Aluminium jest metalem niezmiernie popularnym w budownictwie, z którego często wykonuje się drzwi i okna, stanowiące alternatywę dla stolarki z drewna czy tej z PCV. Dotąd drzwi oraz okna z aluminium z reguły zakładane były w biurowcach, w budynkach użyteczności publicznej i w bankach, jakkolwiek w XXI w. stosowane są także przy budowie domów prywatnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Plusy okien i drzwi aluminiowych

Stolarka aluminiowa jest niezrównana, jeśli idzie o wielkoformatowe konstrukcje. Z tego powodu jest tak często uwzględniana w projektach architektów biurowców – umożliwia konstrukcję obiektów, w których elewacja składa się w pokaźnej części z przeszkleń. Ten styl budownictwa przyjął się również w budownictwie indywidualnym – w ostatnim czasie popularne są nowoczesne domki jednorodzinne, w których stosuje się drzwi oraz okna aluminiowe do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem wnętrza są lepiej nasłonecznione, a mieszkańcy mogą radować się krajobrazem otaczającej ich przyrody.

Istotnymi atutami surowca jakim jest aluminium jest jego znaczna odporność na korozję oraz oddziaływanie wody i promieniowania UV, a także jego lekkość i plastyczność. Umożliwia to konstrukcję rozległych, wytrzymałych przeszkleń, często o dość niestandardowych kształtach. Należy uwydatnić, że dzisiejsze produkty stolarki aluminiowej cechują się dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Szeroka oferta rodzimego producenta okien oraz drzwi aluminiowych

Rodzimy producent okien i drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od ponad dwudziestu lat. Oferta spółki jest niezmiernie bogata. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, przesuwane i fasadowe. W ofercie spółki MTS Dom znajdują się również systemy dodatkowe, jak konstrukcje nośne balustrad albo ramowe konstrukcje wypełnione siatką, zakładane na oknach, witrynach i drzwiach, które stanowią barierę zabezpieczającą pomieszczenie przed owadami. Produkty MTS Dom dostępne są w rozległej gamie kolorów, między innymi kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, więc bez problemu można dopasować optymalną barwę produktu do dowolnego projektu.

Kontakt z nami:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]