Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Jesteś zainteresowany ofertą producenta okien drewnianych Małopolska? Zajrzyj na www.oknostol.com.pl, żeby dowiedzieć się więcej.

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle eleganckie i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od staroświeckich budynków po współczesne lokale. Z jakich komponentów producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna polskiego

Obecnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu zaawansowanych metod, co powoduje, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a mycie jest szybkie. Okna drewniane wyglądają bardzo estetycznie, mają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości rączki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Klasyczne gatunki w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz niskie straty ciepła

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je swobodnej obróbce. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe balustrady, pasujące do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno sprawdza się przy restaurowaniu wnętrz – to komponent nietoksyczny i zupełnie zdrowy dla środowiska. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i gustowne elementy drewniane.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]