Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni szalunków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najczęściej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, do której wylewany jest cement – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle robione są z drewna, jednak spotyka się również konstrukcje wykonane z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, bo te umożliwiają wypracowanie wymaganych efektów. Jednak ze względu na spore ceny nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mogą bowiem po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę popularna usługa.

W jakich przypadkach wybrać wynajem szalunków?

Kupno swoich szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeżeli jednak budowanie fundamentów nie jest główną działalnością danej ekipy, dobrze sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze go wybrać? Głównie z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy do roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore koszty.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Naprawdę ważna okaże się też troska o kontrahenta – w przypadku, gdy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze zaś wejść do internetu i dowiedzieć się, co o usługach danej firmy piszą dotychczasowi klienci.

Kontakt z nami:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]