Srebrna biżuteria z ametystami

Potrzebujesz ametystów? Wejdź na http://bit.ly/2wUJvz6.

Jedną z najpiękniejszych odmian kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz 4 regionach USA, a także w innych krajach, na przykład: Australii i Mozambiku. Ze względu na wyjątkową purpurowo-fioletową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w branży jubilerskiej. Kolczyki i pierścionki z ametystem znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – doceniana od wieków

Biżuteria z ametystów miała swoją znaczącą rolę w historii. O tym, jak cenny to kruszec pisano już w Pisma Świętego. Berło brytyjskich królów było inkrustowane ametystem, zaś w skarbcu watykańskim po dziś dzień leży znany papieski pierścień z tym ozdobnym kamieniem. Dlatego też kolczyki lub wisiorki z ametystem można zakładać przyjęcia czy spotkania biznesowe. Ametyst ”uwielbia” srebro i w takim zestawieniu prezentuje się wyjątkowo imponująco.

Biżuteria z ametystami – moc i właściwości

Biżuterię z ametystu można wkładać nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w pracy. Oprócz pięknego wyglądu, kamień uwalnia ponoć od stresu i pomaga radzić sobie z problemami. Czy tak jest naprawdę? Przekonaj się o tym na własnej skórze.