Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Więcej szczegółów o kolczykach srebrnych

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą okazję – niezwykle wzniosłą i w luźniejszym stylu. Zobaczmy dlaczego są tak popularne i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych kształtach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, jak również stylowe. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie proste. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Wybierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz technologię ich produkcji – najbardziej gustowne uzyskano techniką przyciemniania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy dokładnie pielęgnować i systematycznie eliminować wszystkie zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je codziennie delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu środki mocno podrażniają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób jest na pewno w e-sklepach, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.