Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Zajrzyjcie do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze kupicie to, czego potrzebujecie!

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Teraz bardzo często korzystamy z opcji zakupów w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć niemal wszystko, nadal jest wiele produktów, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno złotego pierścionka, wisiorka czy broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić pierścionek albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do pożądanego wymiaru albo sporządzi nowy. Następną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, wskaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na komunię, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz tworzenie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się łańcuszek, złotnik ekspresowo i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał inny obwód palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje również na pierścionku lub wisiorku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną znaczącą dla nas frazę. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na broszkę bądź zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w domu trzymamy zniszczoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Kontakt z nami:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]