Wisiorki srebrne

Kup srebrne wisiorki.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest szerokość kupowanego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz nabyć wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy codziennego użytku, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest także jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]