Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Na tej stronie znajdziesz korzystną ofertę warsztatów kulinarnych dla dzieci.

Dzieci uwielbiają uczestniczyć w gotowaniu – dekorować wypieki czy wybierać i podawać składniki. Chciałabyś rozwijać zapał kulinarny swojego malucha? Zapisz je na warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć pociechy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci nie tylko zdobywają pożyteczne umiejętności, ale , co bardzo ważne, uczą się samodzielności oraz kształtują swoją kreatywność. A w tym samym czasie wspaniale się bawią. Wybieranie i mieszanie składników, komponowanie niecodziennych smaków oraz nauka smacznych przepisów – całość powoduje, iż dzieci ochoczo gotują i są bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają również reguły, jakie trzeba stosować w kuchni, co bez wątpienia podnosi ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą także asystować rodzice, tym samym jest to świetna okazja do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Rodzice mogą przyglądać się kulinarnym osiągnięciom swoich dzieci, a później degustować to, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – nawet dla niesfornych maluchów

Warsztaty prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. Podczas kursu maluchy przyrządzają danie główne oraz deser. Mali adepci sztuki gotowania mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć się pieczenia pachnącej, udekorowanej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy, ewentualnie przyrządzić wyborny makaron na słono lub słodko. W czasie kursu grupa przygotowuje też smaczny deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przyrządzanie ulubionych posiłków przynosi dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z pasją uczestniczył w dekorowaniu deseru lub przyrządzaniu smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci nadzoruje profesjonalny szef kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie i bardzo dobry kontakt z maluchami.

Kontakt z nami:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]