Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

Skorzystaj z doświadczenia polskiego psychologa Leicester na https://psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracyjne w zasadzie zanikło, ale nadal nie brak ludzi skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt na emigracji oraz wynikające z tego odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego kraju, generują bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Rozstanie z rodziną nierzadko powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też kłopoty z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Brak opanowania języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu wyjątkowo trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem przeprowadzana jest w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie powinno się skrywać problemów i słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, a także pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo zrozumie to, co mówi jej specjalista.

Kontakt z nami:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339