Wyprawy w góry – dla zapaleńców aktywnej turystyki górskiej

Pełna oferta gór zimą dla początkujących znajduje się na tej stronie.

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który ceni solidnie przygotowane i bezpieczne eskapady w gronie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już minimalne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o dużej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych przewodników oraz liderów znających charakter górskiego obszaru, ale również chętnie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Dolomity i Andy.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]