Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Szukasz kapsułek A Modo Mio? Kliknij tutaj

Firm wytwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie plasuje się w czołówce tych najpopularniejszych. Niewiele osób wie, iż historia firmy Lavazza zaczęła się pod koniec XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, w którym mielono ziarna kawowca i tworzono ich niepowtarzalne kompozycje. Podbiły one ekspresowo serca obywateli Turynu. Sto lat później firma Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich mieszanek, wytyczając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą Lavazza A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Jednymi z najczęściej kupowanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje jedynie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do kompozycji smaków dystrybuowanych przez tę markę. W tej chwili w sklepach znaleźć można niemało zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one nieco tańsze, ale nadal cechuje je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – arabika i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Superbia lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak i napoje o smaku kawy z mlekiem (Cortado Macchiato), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i czekolady (Mokaccino).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]