Drukarka 3D dla różnych gałęzi przemysłu i biznesu. Którą wybrać?

Kup drukarki 3D na https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, iż stosując drukarki 3D i inne urządzenia Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią przeznaczony aż o 90%. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości usług i urządzeń, a także wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi typ technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją oraz prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również drobiazgowym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w rozmaitych sektorach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz precyzyjny, a w trakcie procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie tworzą się wypaczenia.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]