Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Sprawdź, gdzie kupić drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne, wejdź na https://www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu świetne rozwiązanie, używane zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z dębu, sosny i mahoniu

Drewno to naturalny surowiec, który odpowiednio konserwowany może zachować się w nienagannym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a zastosowany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono przytulne i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki pozwalają znakomicie dopasować właściwości drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim designem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się odpowiednią izolacją termiczną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają wykrzywieniu. Opcja pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach rozmaitego typu – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wykonane z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi, wersje bez progu lub z progiem oraz krocie innych odmian, które zachwycają estetyką i rewelacyjnie wyglądają przez wiele lat.

Szkło fazowane i witrażowe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chcesz zamontować w swoim mieszkaniu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowej budowie lub niestandardowych wymiarach? Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy oferują bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami wypukłymi, fazowanymi czy bezpiecznymi, co wyraźnie podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają też posiadać w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]