Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Jeśli szukasz balonu na wino, skieruj się na tę stronę.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do składowania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior do wina – wyjątkowy upominek

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla znajomych – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna dekoracja stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najmniejszy detal baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]