Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Dowiedz się, gdzie nabyć oryginalne części Renault, wejdź na france-car.com.pl.

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy nadwozia, podwozia, układu chłodzenia i silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu uskarżają się posiadacze Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]