Gdzie kupić oryginalne części do samochodów Dacia?

Jeśli potrzebujesz części Dacia, skieruj się tu.

Dacia to koncern motoryzacyjny z Rumunii, który współdziała z francuską marką Renault od dnia założenia. W naszym kraju auta tej firmy wzbudzają olbrzymie zainteresowaniem klientów – gwarantują podróżnym bezpieczeństwo, są komfortowe, obszerne, dostępne w rozsądnych cenach, a części Dacia można bez problemu nabyć w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Sporo statystyk dotyczących 2018 roku podaje, iż najczęściej nabywanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym roku kupiono blisko 10,000 tych aut. Na następnej pozycji znajduje się Dacia Sandero z ilością około 6,5 tysiąca kupionych egzemplarzy. Kierowcy ochoczo decydowali się również model Lodgy.

Lampy, układ wydechowy – te części Dacia być może zamienisz

Według głosów użytkowników samochodów firmy Dacia, zużyciu dość szybko mogą ulec moduły takie jak np. lampy, układ hamulcowy, kontrola układu ABS, a także elektronika, jednakże jest to normalne przy częstej eksploatacji auta. Na szczęście często ulegające usterkom części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach online, w których znajdziemy zarówno wyposażenie wewnętrzne aut, elementy karoserii, jak i układu chłodniczego. Dzięki szerokiej ofercie sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, również tak drobną część naszego samochodu jak klamki drzwi czy wycieraczki.

Wyposaż się w części Dacia online

Czemu warto zamówić części Dacia przez internet? W głównej mierze ze względu na duży wybór modułów eksploatacyjnych, a także atrakcyjne ceny. Po asortyment sklepów online na co dzień sięgają nie tylko profesjonalni mechanicy samochodowi, którzy wyszukują części do warsztatów, ale też osoby prywatne.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]