Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Znajdź butelki 0,5l w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która póki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że znaczną częścią rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne marki, jest to też sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie małe podmioty, o ile znajdą klienta na swój smakowity, autorski czy też ekologiczny wyrób. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi zostać opakowana tak, aby artykuł dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w butelki oraz słoiczki ze szkła. Plusem tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od krajowego dostawcy

Jasne jest, że oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielką manufakturą wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo marmolady, smalec na kanapki lub ocet, będzie potrzebować co roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest w związku z tym dla niego jednocześnie metodą optymalizacji kosztów, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można otrzymać znaczny rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych znacznie zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. Dzięki temu także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiki i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do przechowywania piwa, soków bądź wina) i słoiczki. Dowożone są one do odbiorcy na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1700, a nawet 2700 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar wprost ze składu sprzedającego. Razem z paletą słoików i butelek hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych koniecznych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]