Internetowy sklep jeździecki – wygodne i szybkie zakupy

Jeśli chcesz nabyć akcesoria do jazdy konnej, kliknij tu.

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów online jest Horse-Trade.pl. Jakie produkty oferuje?

Akcesoria jeździeckie – sklep jeździecki online

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiej oferty na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kurtki, kaski i toczki, ostrogi, obuwie, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także zwrócić uwagę na artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także specjalne preparaty.

Sklep jeździecki online – dlaczego warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko najwyższej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w popularnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj m.in specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, dzięki którym zadbamy o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są również minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]