Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz nabyć kontenery na gruz, koniecznie odwiedź ten adres

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na budowach często stosowane są także kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]