Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli chcesz zamówić maskę wielokrotnego użytku, koniecznie odwiedź ten adres.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, kompletnie odmieniła nasze życie i kontakty z innymi ludźmi. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania różnych środków, które mają chronić nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni czy biura, gdzie na ogół napotykamy większą gromadę ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie maseczkę ochronną. Jak natomiast postąpić, jeżeli trudno nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Wygodna przyłbica ochronna zabezpiecza równie dobrze jak maseczka chirurgiczna

Ci, którzy uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield marki Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi zaletami są solidność, komfort oraz nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z surowców, dzięki którym może być stosowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można odkazić, a samą maseczkę można też czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) za pomocą dostępnych detergentów.

Ochronna przyłbica – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, kto zwraca uwagę na bezpieczeństwo, ale i komfort. Osoby powyżej 60 roku życia, cierpiące na astmę, mające ukończony 50 rok życia oraz aktywnie uprawiające sport będą sobie chwalić swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również rekomendowana wszystkim, którzy muszą zakładać maseczki ochronne podczas wykonywania obowiązków służbowych. Mini Shield firmy Vitberg nie utrudnia ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z FaceID, co na pewno docenią młodsi użytkownicy.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]