Mocznik, ceramidy, skwalen – skład kremów przeciwzmarszczkowych do cery

Chcesz nabyć kremy przeciwzmarszczkowe do cery? Wejdź na houseofbeauty.com.pl/c/66-kremy-przeciwzmarszczkowe.

Również młodzieńcza cera bez mankamentów potrzebuje należytej pielęgnacji. Pozwoli to zahamować naturalne procesy wyniszczania się tkanek i konsekwencji dłużej zachować je w dobrym stanie. Głównie ma to odniesienie do cery twarzy, która jest w największym stopniu narażona na tworzenie się niepożądanych zmian, pośród których wyjątkowo dokuczliwe dla pań, jak i panów, są zmarszczki. W związku z tym tak ważne jest, aby używać odpowiednich kremów przeciwzmarszczkowych dopasowanych do typu skóry i wieku. Szczęśliwie nie będzie to skomplikowane, ponieważ na rynku można kupić kosmetyki dopasowane do każdego rodzaju skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – co znajduje się w ich składzie?

Jednym z najważniejszych zadań kremów przeciwzmarszczkowych jest nawilżenie skóry. Toteż kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy w szeregu przypadków zawierają mocznik – komponentzespalający cząsteczki wody i tym sposobem zapobiegający jej utracie, przy czym dodatkowo czyniący skórę bardziej delikatną. Kosmetyki tego typu mają w składzie także tłuszcze zwane ceramidami, które także uniemożliwiają utratę wody, bowiem wypełniają obszary pomiędzy komórkami skóry. Istotnym składnikiem kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy jest także skwalen. Jest to substancja wchodząca w skład naturalnego płaszcza lipidowego skóry człowieka. Przy właściwym nasyceniu skwalen zwalcza wolne rodniki i pozostałe szkodliwe czynniki, a przy tym umożliwia substancjom odżywczym wniknąć do skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – dobierz do wieku i rodzaju skóry

Kosmetyki przeciwzmarszczkowe dzielą się na kilka typów. Jednym z najważniejszych kryteriów podziału jest wiek użytkownika, do którego kierowany jest konkretny preparat. Przy jego wyborze należy również mieć na uwadze, do pielęgnacji której części ciała został on opracowany – przecież krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się właściwościami od kremu pod oczy albo do szyi.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]