Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu modułów stolarki drzwiowej i okiennej. Lata obecności na rynku sprawiło, iż jej pracownicy zapewniają klientom wysoką jakość sporządzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoka funkcjonalność, będące wynikiem użycia w trakcie ich produkcji innowacyjnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie kilku ideałów: satysfakcji użytkownika, pełnej wygody eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, jak również absolutnego bezpieczeństwa.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się ogromną troską o jakość własnych produktów. Proponowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to znakomity wybór dla konsumentówszukających niecodziennych, ale nieprzeciętnie funkcjonalnych i wytrzymałych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalną wygodę – skutecznie odgradzają od zewnętrznych hałasów i są doskonałą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich nieszablonowy, atrakcyjny wygląd. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z materiałów wysokiej jakości, więc zachowują przez długi czas zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję również na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy postanowili skorzystać z usług Oknostol mogą liczyć na bezpłatną konsultację przy wyborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów na miejscu, dzięki któremu montaż drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich osobiście przygotowanego szkicu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko sposobu wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale również ich szerokości.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]