Słoiki z kranikiem – częstuj gości alkoholem z klasą

Jeśli chcesz zamówić słój z kranem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć przynajmniej jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]