Szeroka oferta, szeroka oferta, wygoda – zalety internetowej hurtowni książek

Hurtownia książek online - dowiedz się, co możecie tu nabyć.

Czytanie książek uprzyjemnia życie i jest rewelacyjnym sposobem na to, aby chociaż na parę minut zapomnieć o codziennych problemach. Pomimo rozpowszechnienia się w poprzednim wieku mocnej konkurencji jakimi są internet, kino oraz telewizja, książki wciąż będą stanowić istotną część naszego życia, gdyż także w dzisiejszych czasach rodzice zwykle starają się, aby ich pociechy często czytały.

Czy w XXI w. warto wciąż czytać książki?

Współcześnie książki nie są tanią rozrywką, w szczególności z tego powodu, że po pandemii z 2020 r. cena papieru zauważalnie się podniosła. Lecz nie znaczy to, iż powinno się przestać kupować papierowe książki, całkiem zrezygnować z czytania i czerpać przyjemność tylko z telewizji. Trudno przytoczyć wszystkie benefity jakie niesie systematyczne oddawanie się książce. Lektura przed spaniem pomaga łatwiej się zrelaksować i przynosi oczom wytchnienie od szkodliwego działania niebieskiego światła wydzielanego przez wszędobylskie ekrany tabletów, telewizorów oraz smartfonów. Zapewnia to mocniejszy sen, a w efekcie także generalnie lepsze zdrowie. Regularne oddawanie się lekturze to również świetny sposób na rozszerzanie słownictwa, a zatem i dokładniejsze wyrażanie swoich myśli w rozmowie i pisemnie. Książki poszerzają także horyzonty, ponieważ pozwalają poznać opinie i postrzeganie świata osób z innych kręgów politycznych, religijnych lub kulturowych.

Księgarnie i hurtownie książek online – ogromna oferta i spore rabaty

Coraz więcej kłopotów sprawia obecnie nabywanie nowych książek w tradycyjnym sklepie. Malutkie rodzinne księgarnie zamykają się ze względu na wysokie koszty prowadzenia działalności. Z kolei supermarkety na swoich półkach oferują jedynie powieści najsłynniejszych pisarzy, ponieważ jest to towar, który prędzej czy później znajdzie odbiorcę. Pasjonatom mało znanych lektur, nieustannie wypatrującym nowości i radujących się z czytania twórczości młodych pisarzy, pozostaje zamawianie w internetowych księgarniach, nierzadko działających też w roli dystrybutora. Zakup książek online jest bardzo wygodne i zazwyczaj o wiele tańsze. Księgarnie internetowe regularnie dają duże rabaty (również na nowości wydawnicze), mają w ofercie książki z niewielkich domów wydawniczych i bardzo często przy zakupach powyżej ustalonej kwoty oferują nieodpłatną wysyłkę.

Kontakt z nami:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa