Sztuczne rzęsy – idealna oprawa oczu w kilka sekund

Zobacz, gdzie zamówić sztuczne rzęsy, wejdź na https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Bujne i długie rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. Współcześnie także te, którym los poskąpił ciemnej oprawy oczu, mogą chwytać za serce zniewalającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą przedłużane rzęsy. Z tworzyw są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Przedłużane rzęsy – syntetyczne i naturalne

Przedłużane rzęsy to szybka i pewna metoda na olśniewające zwieńczenie makijażu. Pragniesz kupić najwyższej jakości przedłużane rzęsy, które zagwarantują długoterminowe i spektakularne efekty? Najczęściej polecanym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek albo na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy nakleić pasek do powieki górnej nieco ponad zarysem rzęs – skutek jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone natomiast do zagęszczania włosków, lecz można ich użyć tylko na zewnętrznych partiach powiek. Dostępne w sprzedaży warianty rzęs są wytwarzane z najwyższej klasy tworzyw syntetycznych, np. poliestru, ale również z naturalnych surowców, jak np. sterylizowane ludzkie włosy, jedwab lub włoski z futra norek. Ostatnio popytem cieszą się też rzęsy wegańskie.

Jak dobrać przedłużane rzęsy?

Przedłużane muszą być delikatne, żeby nie obciążać oka i dawać najwyższy najwyższy komfort, a jednocześnie łatwe do nałożenia i wyjątkowo trwałe. Na rynku znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty wielokrotnego użytku świetnie sprawdzające się na wytwornych imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Pamiętaj, że do ich nakładania konieczne są dodatkowe akcesoria – hipoalergiczny klej, który nie wywoła podrażnień powiek, a także szczypczyki. Po usunięciu sztucznych rzęs, na powieki zaleca się nałożyć odżywkę wzmacniającą prawdziwe włosy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]