Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Zobacz, gdzie zamówić blachy na rąbek.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej wykorzystywany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Opisujemy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich zastosowania.

Blachy na rąbek stojący – estetyka oraz wytrzymałość

Blachy na rąbek stojący zyskują coraz szersze grono entuzjastów, gdyż idealnie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi. Trwałą i pięknie prezentującą się blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na miejsce budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować błyskawicznie i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe doskonale współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym czy dworkowym), a zarazem jest mocne i odporne na rdzę.

Panele dachowe na rąbek – obniż wydatki związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne dachówki pod względem odporności oraz wykorzystanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy, a następnie pokryte dodatkową warstwą zapewniającą protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. deszcz i śnieg czy promieniowanie UV. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o użyciu blach na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Kontakt z nami:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08