Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Tu uzyskasz szczegółowe informacje o automatycznym księgowaniem przelewów.

Biznesmeni cały czas szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych firm, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, wyjątkowo potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla firm usługowych, hoteli i szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy z tytułu abonamentów, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, innymi słowy tam, gdzie opłaca się czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]