Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Biuro projektowe Kraków. Kompleksowa pomoc profesjonalistów.

Biuro projektowe oferuje rozległe spektrum usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną zamieszkać w wygodnym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie nadzorować zaawansowanie robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację budynku lub zaproponować aranżację już gotowych mieszkań.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro architektoniczne?

Szukasz innowacyjnych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a równolegle funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Wśród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające obecne trendy architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi biura, apartamenty na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze i budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki konkretnego obiektu. Nasza pracownia architektoniczna może także zaplanować funkcjonalne i obszerne garderoby, które pozwolą na maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]