Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Ważne spotkanie biznesowe, konferencja lub warsztaty – każda poważna firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed koniecznością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z różnymi zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli urządzane spotkanie zainteresuje wiele osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega ta usługa?

Konferencje oraz kursy biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 8-10 godzin, w szeregu przypadków także przez parę dni z rzędu. Ich uczestnicy odbierają ścisły grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są maksymalnie dwie kilkuminutowe przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć pełny posiłek w okolicznej kafeterii. Stąd tak ważne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o pobrudzenie koszuli czy dłoni. Oferta cateringu biurowego obejmuje także dostarczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Planujesz kurs? Pamiętaj o przerwie kawowej!

Bufet kawowy jest niezmiernie ważna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Ponadto jest to także sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i obgadania w mniejszym gronie zagadnień omawianych na szkoleniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych konferencji bądź płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, jedząc zakupione po drodze w piekarni bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu firmowego podkreśli więc rangę spotkania i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał również o wygodę gości.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]