Catering na wesela – dania i oprawę przyjęcia powierz specjalistom

Na lastrada.pl zamówisz catering na wesela.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak chrzciny, wesela lub komunie, od wielu już lat przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Dziś są to przyjęcia, na których bawi się często ponad stu gości. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić jadłospisu, a później naszykować oraz dostarczyć potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, gdy zabawa ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawiło się duże zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Nie daj się stresowi – zamów catering na wesele

Urządzanie zabawy weselnej to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na wybór dekoracji sali, ustalanie listy gości, rozsyłanie zaproszeń czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania wystarczającej ilości napojów i zakąsek serwowanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przyrządzanie gorącego obiadu, który oczaruje gości i zbierze ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym powinien mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy przecież oczekują tego, by stoły były cudownie przystrojone i poprawnie nakryte, dania były smaczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także żeby kelnerzy na czas podawała biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych managerów, kucharzy i kelnerów, gotowych na obsługę przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Kartę dań wesela skompilujesz z oferty firmy cateringowej

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się swoimi regułami, nie tylko w sferze atrakcji dla zaproszonych, lecz też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożony wstępnie spis sugerowanych dań głównych, napojów oraz deserów pasujących do estetyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub otrzymać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc samemu przygotować menu z proponowanych potraw. Trzeba jednak zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe propozycje i często na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne zestawy dań.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]