Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie www Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Wszechobecność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszperania potrzebnych produktów i usług doprowadziła do tego, że każda marka chce obecnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, funkcjonujących jedynie w określonym województwie albo nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Bydgoszczy, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych używają z reguły fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, jak np. “sklep odzieżowy kraków”, “masażysta kraków” albo “restauracja gruzińska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi przez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się tworzeniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron www i tym sposobem pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony oraz poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]