Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Sale weselne Kraków i okolice - dowiedz się więcej o ofercie na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i mające po nim miejsce uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli nowożeńcy postanowią urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybranie odpowiedniego lokalu na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w komfortowych warunkach.

Sala weselna – liczy się jej pojemność oraz dystans od kościoła

Wybierając miejsce na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka bardzo ważnych czynników. Przede wszystkim musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, iż w wybranej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy droga do niej nie będzie uciążliwa. Jeżeli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, warto szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się duża baza hotelowa. Kolejnym zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, a więc przygotowanie menu, przystrojenie stołów i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą urządzić zabawę weselną w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę gości. Wesele można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że umiejscowiony jest tylko 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]