Organizujesz imprezę? Skorzystaj z usług profesjonalnego cateringu

Letnie miesiące obfitują w niesłychanie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe i eventy w plenerze, ale tak naprawdę każdego dnia w przeróżnych punktach w Polsce organizowane są gale, benefisy bądź konferencje. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i podane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest zatrudnienie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu na imprezy.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już lokalizację, w którym zorganizujesz piknik albo masz zarezerwowaną salę na event? Świetnie! Teraz musisz zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smakowitych ciepłych potraw, przekąsek i napojów. Weź pod uwagę, że w przypadku ważnych gal nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest ważna – przemyślane rozstawienie stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, jak również prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Goście eventu zapewne docenią również, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu jak w cenionych restauracjach.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – atuty profesjonalnego cateringu imprezowego

Plusem zamówienia usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, że wynajęty do pomocy zespół nie tylko przygotuje wyborne posiłki, ale też drobiazgowo zajmie się całą jego otoczką. Napoje i potrawy będą dostarczone w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą obecnych w czasie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić uczestników pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, żeby zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W trakcie ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, które przekąski, napoje oraz dania świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]