Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Panoramy sferyczne. Kompleksową pomoc fachowców w tym zakresie uzyskasz na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Zwykle widzimy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też napotykamy je na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do promowania Twojej marki? Wskazówki prezentujemy w dalszej części tekstu.

Czym charakteryzują się zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia sprawia wrażenie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie nieruchomości, lokalu czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu tworzy się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do tradycyjnych fotografii cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie poruszanie nim w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to znakomita metoda na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają spore możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu usługowego, hostelu albo biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej intrygująca oraz pomaga gruntownie poznać dane punktem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Do opracowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż w teorii można opracować samodzielnie, jednak do celów biznesowych powinno się zatrudnić doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które na domiar tego będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy droga. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania panoram sferycznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]