Parking długoterminowy – nie martw się o auto gdy wylatujesz za granicę

Parking długoterminowy Balice - sprawdźcie co może wam zaoferować.

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z samochodem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez 24 godziny na dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących samochodów czuwa monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie miejskim.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego oferty?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje także darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez trudności, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) ewentualnie przelewem. Innym pozytywem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo pojazdu.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]