Parking monitorowany przy lotnisku – samochód pod ręką zaraz po przylocie

Sprawdź lotnisko Balice parking na pandaparking.pl.

Szybkość, sposobność trafienia także w najbardziej oddalone miejsca naszego globu oraz komfort – to największe plusy podróży lotniczych, które sprawiły, że tego typu transport zyskał dużą popularność. Wyjazd, którego elementem jest lot, łączy się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dotarcia na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne kłopoty łączące się z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zorganizować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego obok samego lotniska. W czasie podróży nie muszą na pewno zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na spore ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie usługi parkowania. Poza tym klienci mogą liczyć na asystę zespołu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]