Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Parking przy Balicach - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://pandaparking.pl

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się czynne całą dobę parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszego auta pilnuje wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]