Port lotniczy Kraków – parking w Balicach

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dojechać na lotnisko, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – jak wygodnie dotrzeć do portu lotniczego

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście transport własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i dźwigać ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy znajdujący się w okolicach portu lotniczego – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie bezpłatny.

Parking przy Balicach – auta obejmuje ubezpieczenie PZU

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest ogrodzone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co gwarantuje ochronę przed wszelkimi intruzami. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Obawiasz się, że po 2-tygodniowym urlopie w egzotycznym kurorcie nie będziesz w stanie włączyć samochodu? Parking strzeżony przy Balicach jest wyposażony w urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub podczas rezerwacji online.