Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi otrzymujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zazwyczaj trzy projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zazwyczaj potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia też wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]