Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

WordPress, opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się jednym z najczęściej używanych systemów zarządzania treścią. Z uwagi na to, że jest szybki i łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, używa się go współcześnie do tworzenia sklepów internetowych oraz skomplikowanych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną niemiłych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i przydatną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Z jakiego powodu rekomenduje się powierzyć aktualizację WordPressa specjaliście?

Utrzymywanie strony www na obowiązującej edycji oprogramowania jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednakże przedsiębiorstwa po postawieniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych wersji CMS-a czy aktualizacji używanych dodatków, przez co wystawiają stronę na ataki hakerów bądź zainfekowanie przez wirusymalware. W dodatku, pomimo iż WordPress jest całkiem łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować niezamierzonymi komplikacjami z należytym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Stąd też ważne jest, aby działanie to realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu technicznego, zaleca się zlecić opiekę nad stroną www zewnętrznemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną internetową?

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak niewielkich jak i dużych firm, którzy troszczą się o sprawne oraz nieprzerwane funkcjonowanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też blogerom i freelancerom mającym prywatne strony internetowe. W podstawowym pakiecie oferty znajduje się eliminacja skutków cyberataków, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]