Przyjęcie okolicznościowe – jak znaleźć na nie idealne miejsce?

Więcej o organizacji przyjęć okolicznościowych - zajrzyj tu.

Gdy ktoś mówi o urządzaniu dużej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się dziesiątki bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również chrzty, komunie oraz imprezy z okazji 18-tych urodzin. Gdy lista gości jest długa, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku pozostaje nam zamówić stosowny do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. przyjęcie urodzinowe lub osiemnastka, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, uczestnikom należy zapewnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę na tańce. Natomiast imprezy, w których sporą część uczestników mogą kilkulatki, jak komunie lub chrzty, dobrze jest zorganizować w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się za szybko sytuacją i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Potrawy oferowane gościom też muszą być dobrane do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o dobre potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskich salach lub w ogrodzie

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, nie jest wielką trudne, jednak niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dekad w iście królewskiej atmosferze odbywają się tu chrzty, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można podjąć nawet do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozstawienie i przystrojenie stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kucharzy i kelnerów.

Kontakt z nami:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]