Wirtualny spacer 3D – sposób na promocję firmy w Mapach Google

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących przygotowania wirtualnego spaceru Google, zajrzyj tu.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach istotny punkt reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla internautów wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i możemy w ten sposób zdobyć wielu klientów. Istnieje doskonała metoda, aby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze skuteczniejsza? Dlaczego należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź oznaczony w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników szukających konkretnych ofert, marek bądź firm. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto zrealizować kilka kolejnych kroków, które pozwolą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma umieszczenie estetycznych zdjęć, odpowiedniej prezentacji firmy, wszelkich aktualnych danych oraz adresu strony internetowej firmy. Istnieje również inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal niewiele podmiotów go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to każdemu klientowi możliwość szybkiego i wygodnego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak mało firm postanawia ją zastosować, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma sporo zalet i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w naszej lokalizacji. Zaleca się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na opracowanie takiego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]