Zalety prezentacji wirtualnego spaceru w usłudze Google Moja Firma

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto sporządza spacer 360 stopni? Koniecznie kliknij tu.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania w jej granicach. Wirtualne spacery można dodawać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie www.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Główny z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencji nie posiadającej spaceru 3D. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – w krótkim czasie wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy również pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, jak gabinet dentystyczny lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny też wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]